Pohony bran HÖRMANN


             

Pohony RotaMatic, RotaMatic P, RotaMatic PL a RotaMatic Akku

jsou pohony HÖRMANN pro křídlové vjezdové brány a v každé fázi otvírání a zavírání spolehlivě bezpečné. Při náhlém výskytu překážky se brána ihned zastaví. Doplňkovou bezpečnost poskytují světelné závory, které bezdotykově rozpoznají osoby nebo předměty.

Aby pohony křídlových bran  odpovídaly mechanickému namáhání, jsou přesvědčivě robustní a vysoce kvalitní. Díky materiálu s dlouhou životností odolnému proti povětrnosti je pohon brány nenáročný na údržbu a je zajištěna
jeho dlouhodobé funkce. Pro zvlášť chladné oblasti můžete dostat pohony bran RotaMatic s integrovaným vyhříváním.

 

U šířky křídla nad 1500 mm, je doporučeno osadit elektrozámkem.


Elegantní a mimořádně tichý pohon otočných bran, je díky svému modernímu návrhu sladěn s krásou vaší vjezdové brány. Stejně příkladná, jako vzhled, je i jeho funkce a bezpečnost. S dálkově ovládaným pohonem, se stává otevírání brány komfortní a bezpečné, tak jak očekáváte. Pohon je díky svému modernímu designu na otočnou bránu správné řešení. Díky tichému chodu a zpomalenému dojezdu, neruší pohon ani v nočních hodinách. 

 

 

             

 

Pohony LineaMatic, LineMatic P a LineaMatic H

jsou pohony HÖRMANN pro posuvné vjezdové brány a v každé fázi otvírání a zavírání spolehlivě bezpečné. Při náhlém výskytu překážky se brána ihned zastaví. Doplňkovou bezpečnost poskytují světelné závory, které bezdotykově rozpoznají osoby nebo předměty.

Přednostmi pohonu posuvných bran LineaMatic je pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení pro šetrný a nehlučný chod brány, častečné otevření brány jako průchod pro osoby (nastavitelné), nastavitelné automatické zavírání (nutná světelná závora), magnetický koncový spínač.

 

 

Skříň (kryt) pohonu je ze zinku litého pod tlakem a umělé hmoty laminované skelnými vlákny a vše je odolné proti povětrnosti a nenáročné na údržbu.
Velmi jednoduchá je i manipulace s nouzovým uvolněním.

 

Teprve s dálkově ovládaným pohonem HÖRMANN je vjezdová brána komfortní tak jak očekáváte. Pro vaši novou vjezdovou bránu by to přirozeně neměl být libovolný pohon, nýbrž kvalitní výrobek, na který se můžete každý den spolehnout.