Pohony bran NICE

 

 

ROBUS 400, ROBUS 600, ROBUS 1000

jsou pohony NICE pro posuvné brány o celkové hmotnosti 400, 600 a 1000 kg s dálkovým ovládáním, bezpečnostní fotobuňkou a výstražnou lampou.


Výhody těchto pohonů je možnost zálohování akumulátorem a solárním napájením, moderní design, inteligentní řídící jednotka s mnoha funkcemi kompatibilní s Oview, BlueBus a Solemyo, vysoká rychlost posuvu 0,18 - 0,34 m/s, zpomalení při dojezdu i rozjezdu,vysoká bezpečnost provozu - motor 24V a okamžitá reakce na překážku. Tyto pohony jsou populární a velmi oblíbené modely.
 
Pohony ROBUS mají velice rychlé otevírání i zavírání např. pohon ROBUS 400 je se svou maximální provozní rychlostí 0,34 m/s nejrychlejší pohon na trhu! Jeho moderní řídicí jednotka umožňuje splnit prakticky veškerá vaše přání spojená s provozem posuvné brány. Vybaveni technologii BlueBus např. umožňuje ovládat a napájet až sedm párů fotočlánků řady Moonbus. Zapojení příslušenství k pohonu se prování kabely jen se 2 vodiči bez kontroly polarity + nebo -. Šetří se tak náklady i čas při montáži.
 
Pokrokovost, nastavitelná rychlost, síla, prodleva a zpomalený rozjezd i dojezd. Všechny funkce lze nastavit neuvěřitelně snadno programátorem Oview.
Inteligence, systém detekce překážek a automatické nastavování pracovních cyklů a kontrolou zatížení pohonu během pohybu. Diagnostika poruch pomocí volitelné výstražné lampy.
Bezpečnost, rychlost posuvu může být nastavena v 6-ti úrovních. Pomalý rozjezd a dojezd je samozřejmostí. 

Pohony ROBUS 400, 600 a 1000  je elektromechanický pohon vhodný pro klimatické podmínky v ČR a splňuje všechny potřebné evropské bezpečnostní normy.

 

 

 

 

 

Pohon WINGO 2024

jsou pohony NICE s napájením 24Vdc pro brány jednokřídlé nebo dvoukřídlé a jsou určena pro instalaci na křídla do max. šířky 2 m a hmotnosti  200 kg. Rychlost otevírání 1,8 cm/s..

Výhodou tohoto pohonu je výhodná cena, je velice populární a úsporný.
Kompaktní tvar a zdařilý design s možností zálohování solárním napájením Solemyo.  
Tělo pohonu je vyrobeno z hliníku s polyesterovým nástřikem a je sestaveno pouze ze dvou dílů (jednodušší servis a vysoká pevnost). Minimalizací počtu pohyblivých dílů bylo dosaženo zvýšené spolehlivosti a snížení hlučnosti. Krytý samosvorný šnekový převod je vyroben z oceli.
Rychlost otevírání a zavírání pohonu je 1,8 cm/s, je samosvorný s napájením 24 Vdc, v případě výpadku proudu se pohon snadno uvolní pákou s plastovým zámkem a univerzálním klíčem.
 
K řídící jednotce lze připojit kromě základního vybavení i elektrický zámek, automaticky načítá krajní polohy brány (nutno aby křídla brány byly mechanicky vymezeny pevnými dorazy), má jednoduché programování pomocí tlačítek a svítivých diod, auto diagnostika poruch, nastavení pauzy v automatickém režimu v 5 úrovních, bezpečný provoz díky elektronické kontrole síly pohonu, možnost částečného otevření jednoho nebo obou křídel pro pěší (pokud nemáte možnost mít branku).
 

Pohony řady WINGO je vhodný pro klimatické podmínky v ČR a splňují všechny evropské bezpečnostní normy.

 

 

 

Pohon TOONA 4024, TOONA 5024, TOONA 7024

jsou pohony NICE pro jednokřídlé i dvoukřídlé brány, motor na 24Vdc s elektronickými koncovými spínači.
Pohony TOONA s moderním designem a skvělou elektronikou pro křídlové brány do délky jednoho křídla až 3m, 5m a 7m.
Motor na 24 Vdc s elektronickými koncovými spínači (magnetickým enkodérem) je vhodný pro častější použití

než 230 V verze.
S řídící jednotkou MC824H je kompatibilní s OVIEW a OPERA, BlueBus a Solemyo.

Pohon TOONA je třetí generací pohonů pro křídlové brány a je nástupcem pohonů Moby a Pluto. Řada 24 Vdc má magnetický enkodér, díky kterému řídící jednotka ví, v jaké části dráhy se pohon nachází.
Kvalita a spolehlivost pohonů je zajištěna díky dvoudílnému tělu pohonů z tlakově litého hliníku a polyesterovou povrchovou úpravou odolnou proti atmosférickým vlivům. Všechny vnitřní pohyblivé části jsou z oceli, lehkých slitin a technopolymerů.
Vodicí matice je z bronzu pro zajištění dobré pevnosti a také tichého chodu.

Aby bylo možno snadno nahrazovat staré typy PLUTO a MOBY, jsou všechny uchycovací rozměry a průměry čepů stejné.

Doporučená řídící jednotka MC824H má jednoduché programování, automatické načtení koncových pozic, auto diagnostiku poruch, nastavení pauzy v automatickém režimu, možný průchod pro pěšího, zpomalení před koncovými polohami, dvojitý systém detekce nárazu na překážku.

 

Pohony řady TOONA je vhodný pro klimatické podmínky v ČR a splňují všechny evropské bezpečnostní normy.