Posuvná vrata do boku


        

 

Posuvná vrata do boku HST

mají lehký, klidný chod a precizní vedení vrat pomocí dvojitých vodících kladek.
Panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou jsou nahoře bezpečně a precizně vedeny stabilními dvojitými vodícími kladkami a dole v zaoblené podlahové kolejnici. Díky konstrukci, která je na obou koncích otevřená, lze podlahovou kolejnici snadno čistit.


Tvar vratových článků je optimálně přizpůsoben přechodům lamel a závěsů a zabraňuje tak nechtěnému sevření prstů.
Spolehlivé automatické vypínání je účinné jak při otevírání, tak při zavírání vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otevírání a na stěnovém vedení, se vrata ihned zastaví. Tím jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla, nebo věci se nemohou nepoškodit.

Funkci integrovaných dveří lze obsluhovat automaticky (motorem) i madlem vrat (ručně – volitelná výbava)
Pro průchod osob se boční sekční vrata mohou rychle a jednoduše otevřít jen částečně. Projdete tak do garáže rychleji, například když jdete pro jízdní kolo.


Trvale elastická těsnění odolná proti povětrnosti, na bocích a v prostoru překladu zárubně vrat, zadrží vítr, déšť a nepohodu venku.
Boční těsnění optimálně uzavře hranu vrat gumovým profilem. Navíc těsnění mezi jednotlivými lamelami a na spodním okraji vrat zajišťují dobrou těsnost.
Spodní hliníková vodící kolejnice bezpečně vede lamely vrat a zabraňuje vychýlení lamel. Díky ploché konstrukci s výškou jen 25 mm, není snížen průjezd nebo průchod. Konstrukce podlahové kolejnice, která je na bocích otevřená, zjednodušuje čištění od nečistot a napadaného listí.

 

Další informace naleznete v katalogu zde: www.hormann.cz/fileadmin/hormann.cz/Broschueren/86324-Seiten-Sectionaltor-CS.pdf